Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 8.6. – 14.6. 😍

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 8.6. – 14.6. 😍

První karta je emoce Důvěra.

S jakými pocity začínáte tento týden, tak se bude celý týden odvíjet. Máte důvěru nebo nedůvěřujete? Týká se to jakékoliv životní oblasti, ať už oblasti vztahů, práce, zdraví nebo financí. Najděte v sobě pocit jistoty. Stůjte nohami pevně na zemi a soustřeďte se na oblast srdce. Vnímejte to, co vám říká vaše intuice.

Karta radí.👍

Plány mohou vyjít, pokud se řídíte logikou, ale jestli uvnitř cítíte, že to není to, po čem doopravdy toužíte, tak z dlouhodobého hlediska, to stejně nebude fungovat. Jestli se rozhodujete jít do něčeho nového nebo chcete ukončovat staré záležitosti, nalaďte se na svůj pocit v srdci. Tam dostanete pravdivou odpověď, která vám pomůže k rozhodnutí.

Druhá karta je emoce Zamilovanost.

Zamilovanost souvisí s emocí důvěry. Tato karta Zamilovanost naznačuje stejně jako u karty důvěry. Platí to jak pro začínající vztah, tak i pro vztah, v kterém už necítíte naplnění. Hlavou nic nevyřešíte, a pokud ano, bude to mít krátkodobý efekt.

Karta radí. 👍
Ptejte se: „Co mi říká moje srdce?“

Třetí karta je emoce Úleva.

Tato emoce je spojená s třetí čakrou. Jestliže cítíte jakýkoliv tlak v oblasti žaludku, zeptejte se sami sebe, jaký pocit vám tam leží. S čím nebo s kým má tento pocit souvislost? Tlak v této oblasti je signál k tomu, že je potřeba něco uvolnit. Jaké myšlenky tento tlak způsobily? Co si myslíte o dotyčném člověku, situaci nebo okolnosti?

Karta radí. 👍

Zeptejte se sami sebe nahlas a nahlas si taky odpovězte. Dejte to ze sebe ven. Uvidíte, jak se z vás najednou něco odplaví, a budete v sobě vnímat krásný pocit úlevy.

A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden?😍

Karty na tento týden ukazují, že k nám přicházejí energie, které se budou týkat vztahů a budou s těmito vztahy otřásat. Těmi otřesy se budou vztahy čistit a vyjasňovat. To, co už neslouží, bude končit a odcházet. Květen započal s tímto procesem a v červnu to pokračuje.

Vztahy se ukončují a přichází doba nových začátku a nových lásek. Vztahy, které v těchto dvou měsících vznikají, budou trvalé. Je to období, kdy mnoho lidí potká svou spřízněnou duši. Ikdyž mohou v začátcích naskakovat v hlavě myšlenky obav nebo pochybností, v srdci už budete víc a víc cítit, že je to ten pravý partner pro vás a vy pro něj.

Pro všechny platí, jsou velmi příznivé energie na tento týden. Cokoliv máte v plánu, bude se dařit. Cokoliv intuitivně cítíte, jděte bez obav do toho. Jsou laskavé energie, které vám budou přát.

Jen je nutné pamatovat na zákon přitažlivosti a znovu si připomínat, na co myslím, co cítím, jaké vibrace vytvářím ve svém vnitřním světě, tak se projevuje vnější realita.
Když cítíte negativní pocity, neznamená to je potlačovat, ale vnímat, co se děje a co se vyplavuje, vždy je to proces uvolnění nějakých prožitků a pročištění těla a mysli.

„Vesmír nám vzkazuje, ukaž své dobré vibrace a já ti ukážu zázraky.“ 💖💓🥰

Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
Poděkováním a vděčností znásobujeme to dobré.
Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.

Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.
A věřte, bude líp.
Všechno bude dobré.
Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně a opatrujte se. 😍

S láskou Milena ❤️

Potřebujete mít větší jistotu a klid na duši? Tak se netrapte a nechte si udělat výklad z karet emocí. Získáte pocit důvěry, zamilovanosti a úlevy. 🙂

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře