Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 7.9. – 13.9. 😍

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 7.9. – 13.9. 😍

První karta je Spokojenost.
Hned začátek týdne bude energeticky navádět k soustředění pozornosti na to, co si právě v životě přejete a co vás dokáže naplnit spokojeností. Zamyslete se nad tím, co je pro vás hodnotné a co ne. Opět se to týká vztahů a to především mileneckých.
Karta radí.👍
Spokojenost je jednoduchá. Je to něco, co vám vytváří vnitřní klid a pocit, že je vše ve vašem v životě v pořádku a tak, jak má být. Zamyslete se nad tím, kdo nebo co vám tento pocit vytváří. A kdo nebo co vám tento pocit narušuje nebo přímo okrádá. A podle toho se zařiďte nebo začněte jednat.
Druhá karta je Radost.
Když se energie spokojenosti silně navýší, vzniká emoce radosti. V tomto týdnu přichází vlny energií, které budou vyvolávat emoce radosti a tyto vibrace způsobí, že si přitáhnete situace, které vám opakovaně tento pocit spustí.
Karta radí. 👍
Nalaďte se už teď na to, že to, co si právě teď přejete, se uskuteční podle vaší vibrace. Je pro vás něco v tomto týdnu důležité? Berte to jako hotovou věc, že se to splní, podle vaší vibrace radosti. Vyjděte večer ven a podívejte se na noční oblohu a na hvězdy, poděkujte v duchu a projevte vděčnost, za vše, co máte.
Třetí karta je emoce Netrpělivost.
Čekáte na zprávu? Buďte trpěliví, všechno má svůj čas. Jak si přejete, aby to dopadlo? Místo netrpělivosti, která je k ničemu, můžete využít představivosti a vizualizovat si, jako by se to už stalo, přesně podle vašich představ.
Karta radí: 👍
Využijte tento čas k tomu, že pocit netrpělivosti proměňte v očekávání dobrého a těšení se na to, až se to naplní. Nic jiného si nepřipusťte a dovolte, ať k vám přijde to, co je pro vás tím nejlepším.
A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden?😍
Karty emocí Spokojenost, Radost a Netrpělivost nám sdělují, že v tomto týdnu k nám přicházejí energie dobrých začátků, to znamená, zasazená semínka z minulých týdnů našich aktuálních přání, se začínají probouzet k životu.
Každé přání má v sobě energii potřebnou k jeho splnění.
Karty nabádají ke zvýšené vnímavosti na to, co si doopravdy přejeme. Tam kde nebudete v souladu s vaším přesvědčením a vírou, tam nic nepořídíte a nic nemůže vyrůst. Nemluvte s nikým o svém přání, dokud se nesplní.
Zadívejte se pozorně na karty, v jakém pořadí leží, a nechte je na sebe intuitivně působit. Nalevo karta symbolizuje minulost, uprostřed je přítomnost a napravo je budoucnost. Zadejte si otázku, co potřebujete právě vědět.
Jaká myšlenka se vám v hlavě objevila? To jste dostali odpověď.
Je nutné pamatovat na zákon přitažlivosti a znovu si připomínat, na co myslím, co cítím, jaké vibrace vytvářím ve svém vnitřním světě, tak se projevuje vnější realita.
„Vesmír nám vzkazuje, ukaž své dobré vibrace a já ti ukážu zázraky.“
Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
Poděkováním a vděčností znásobujeme to dobré.
Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.
A jedna afirmace na tento týden: „Všechno, co potřebuji, dostanu v pravý čas.“
Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.
A jak řekl Buddha: „Buďte světlem sami sobě.“
Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně a opatrujte se. 😍❤️🥰🍀

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře