Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 3. 8.– 9.8. 😍

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 3. 8.– 9.8. 😍

První karta je Nejistota.

V pondělí je úplněk a skvělý čas pustit věci, které v našem životě neslouží. Propustit i něco uvnitř sebe, co brání udělat kroky vpřed. Tam kde cítíte nejistotu je ten správný prostor pro uvolnění a nechat to jít.

Karta radí.👍

Na nic nečekejte a udělejte nějakou akci, ke které jste inspirováni a cítíte uvnitř sebe, že nadešel ten správný čas. Dovolte si, aby odešlo nějaké vaše přesvědčení, které vám škodí.

Karta se ptá:

V jaké konkrétní oblasti se cítíte nejistí?
Proč si to myslíte?
Jak to můžete zlepšit?

Druhá karta je Štěstí.

Pokoušejte v tomto týdnu štěstí. Neodkládejte plány a využijte pozitivní energie uprostřed týdne, pro příznivé výsledky. ŠTĚSTÍ PŘEJE I V LOTERII.
Ten kdo si intuitivně zvolil kartu dvě, tak mu tato karta sděluje, že je příhodná doba navázat vztah se svým nitrem.
Emoce štěstí je spojena s vírou. Tato emoce dodává sílu, energii a víru, že vše bude dobré a jste pod ochranou.

Karta radí. 👍

Je taky příznivý čas pro změny, tak neváhejte jít do nových věcí. Pokud vám intuice něco sděluje, že máte udělat, tak to realizujte.
Udržujte si optimistický pohled. Cokoliv máte rozjednáno, jděte bez obav do toho. Věřte a důvěřujte, vesmír stojí při vás a kryje vám záda. Tento týden budete mít štěstí a bude vám vše vycházet podle vašich představ.

Třetí karta je emoce Respekt.

Můžete mít pocit, že se určité záležitosti v poslední době vlečou a vy byste byl rádi, aby se to už zdárně vyřešilo. Využijte pondělního úplňku, požádejte o uvolnění a propusťte tento pocit nespokojenosti.
Nahraďte ho respektem, že situace a okolnosti jsou pro vás příznivé a jen je potřeba změnit pohled na věc.

Karta radí:

Nenechte se stáhnout vlastními negativními myšlenkami, které vyvolají nepříjemné pocity. Snažte se mít od této záležitosti odstup a věřte, že se vše změní k vašemu prospěchu.

A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden?😍

Karty na tento týden ukazují, že je čas, více vnímat přítomné okamžiky a co se ve vašem životě děje. Všímejte si zvláštních okolností a synchronicity. Náhody neexistují.
Probíhá rychlé realizování a zhmotňování myšlenek do reality. Hlídejte si své myšlenky, ať vám přináší krásné věci do života.

Zadívejte se pozorně na karty, v jakém pořadí leží, a nechte je na sebe intuitivně působit. Nalevo karta symbolizuje minulost, uprostřed je přítomnost a napravo je budoucnost. Zadejte si otázku, co potřebujete právě vědět.
Jaká myšlenka se vám v hlavě objevila? To jste dostali odpověď.

Je nutné pamatovat na zákon přitažlivosti a znovu si připomínat, na co myslím, co cítím, jaké vibrace vytvářím ve svém vnitřním světě, tak se projevuje vnější realita.
„Vesmír nám vzkazuje, ukaž své dobré vibrace a já ti ukážu zázraky.“

Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
Poděkováním a vděčností znásobujeme to dobré.
Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.

A jedna afirmace na tento týden: Všechno, co potřebuji,mám uvnitř sebe.“ 🙏

Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.
A věřte, bude líp.
Všechno bude dobré.
Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně a opatrujte se. 😍❤️🥰🍀

S láskou Milena ❤️

https://milenamachurova.cz/vyklad-karet-emoci

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře