Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 29.6. – 5.7. 😍

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 29.6. – 5.7. 😍

První karta je Laskavost.🥰

Ten kdo si intuitivně zvolil jedničku, tak mu tato karta sděluje, že v tomto týdnu budou dávat energie najevo, že se máme chovat laskavě a ohleduplně, jak k druhým, tak taky sami k sobě.
Emoce laskavost je spojená se srdeční čakrou, tak vás to energeticky bude přitahovat do nitra a budete jednat ze svého srdce. Budete vnímat pozitivní energie v sobě a podle toho se budete taky pozitivně projevovat.

Karta radí. 👍

Nenechat se strhnout davem a jednat navzdory všemu, podle svého srdce. Řídit se svým instinktem a tomu, co říká vaše srdce. Laskavost je jednoduchá. Musíme začít u sebe. Mít rád sám sebe a být k sobě laskavý. Jen tak to funguje. Neznamená to však, potlačovat to, s čím nejste doopravdy spokojeni, ale rozhodnout se, něco s tím udělat. Říkat si: mám stopadesát kilo a mám se ráda taková, jaká jsem, je lhaní do kapsy. Vaše tělo a vaše duše si zaslouží mnohem víc.

Druhá karta je Přátelství. 😍

Ten kdo si intuitivně zvolil kartu dvě, tak mu tato karta sděluje, že je důležité mít kolem sebe lidi, s kterými se cítíme dobře a s kterými jsme v přátelském vztahu. Tato karta radí dát na svůj pocit a na to, čemu věříte, co se týká lidí kolem vás.
Tento týden si budete opět více jistí, koho chcete mít dále ve svém životě a s kým už se nebudete chtít tolik stýkat. Pokud se budete rozhodovat v jakékoliv oblasti, rozhodnete se správně a ve svůj prospěch. Tato emoce je spojená s 6. čakrou a to je víra.

Karta radí.👍

Jak se říká, jaké si to uděláš, takové to máš.

Třetí karta je emoce Láska. ❤️

Kdo si intuitivně zvolil kartu jedna, tak snad ani není, co dodávat. V tomto týdnu ji budete velmi silně pociťovat. Lásku a pocity s tím spojené si budete výrazně uvědomovat i mimo partnerský vztah.
Budete intenzivněji vnímat sama sebe a uvědomovat si, co ve svém životě chcete a přejete si, a co očekáváte v partnerském vztahu. Den za dnem jakoby vaše vnímání osvítilo slunce a budou se vám věci vyjasňovat. Budete jasněji vnímat vaše priority, co ano a co už ne.
Láska je ve spojení se 4. čakrou srdeční. Ne rozum, ale vaše srdce vám bude napovídat

Karta radí.👍

Zvítězí to, co budete cítit srdcem. Srdce má 5000 krát větší elektromagnetické pole než rozum. V našem životě se může splnit pouze to, čemu věříme z celého srdce!

A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden?😍

Je to neuvěřitelné, ale opět vyšly tři úžasné emoce. Karty na tento týden ukazují, že k nám stále přicházejí krásné energie, které se budou zhmotňovat podle vašeho naladění a očekávání.
Pro všechny platí, jsou velmi příznivé a nádherné energie na tento týden. Užijte si je. Cokoliv máte v plánu, bude se dařit. Cokoliv intuitivně cítíte, jděte bez obav do toho. Jsou laskavé energie, které vám budou přát.

Emoce Laskavost a Láska je spojená se čtvrtou čakrou srdeční a emoce Přátelství je ve spojení s šestou čakrou. Tedy, čemu věříte a co cítíte, tak k vám bude přicházet. Vizualizujte, co si přejete a prociťujte, že už to máte.

Láska a Laskavost jsou ruku v ruce v přátelském vztahu. Zadívejte se pozorně na karty, v jakém pořadí leží, a nechte je na sebe intuitivně působit. Nalevo karta symbolizuje minulost, uprostřed je přítomnost a napravo je budoucnost. Zadejte si otázku, co potřebujete právě vědět.
Jaká myšlenka se vám v hlavě objevila? To jste dostali odpověď.

Je nutné pamatovat na zákon přitažlivosti a znovu si připomínat, na co myslím, co cítím, jaké vibrace vytvářím ve svém vnitřním světě, tak se projevuje vnější realita.
„Vesmír nám vzkazuje, ukaž své dobré vibrace a já ti ukážu zázraky.“

Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
Poděkováním a vděčností znásobujeme to dobré.
Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.

„Všechno, co do mého života přichází je pro mé dobro, i když to nemusím hned vidět.
Všechno bude dobré.“

Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.

Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně a opatrujte se. 😍❤️🥰🍀

S láskou Milena ❤️

Výklad z Magických karet emocí

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře