Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 27.4. – 3.5. 😍

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 27.4. – 3.5. 😍

První karta je emoce Nenávist. 😰

Tato emoce je spojená s první čakrou a se vztahy. Může se jednat o jakékoliv vztahy, ať už partnerské, rodinné nebo pracovní. Tato emoce je spojená s pocity křivdy nebo s pocity nějaké nespravedlnosti. Může se týkat taky destruktivních pocitů otočených proti sobě.

Karta radí. 👍

Je nutné si uvědomit, že cokoliv se děje, je možné změnit a začít změnou uvnitř sama sebe. Emoce nenávist je reakce na vnější situaci. Vnější realita je odraz našeho myšlení, cítění a chování.
První krok ke změně je uvědomění, že vše začíná u nás.
Jestliže tento týden něco řešíte v souvislosti s láskou a vztahy, nenechte se ovládnout emocemi, ale nahlédněte hlouběji do svého nitra a připusťte si pravdu. Ano pravda je občas spojená s bolestí, ale je zároveň osvobozující.

Druhá karta je emoce Ocenění.🥰

Sebeláska a ocenění sama sebe začíná v první čakře. Je to spojení životní síly a energie. Pokud chybí síla a energie, tak je dobré najít způsob, který vás dokáže dostat zpátky, do vaší síly.

Karta radí.👍

Odpovědi na jakoukoliv otázku najdeme uvnitř sebe. Jestliže budete mít pocit oslabení, můžete se zeptat otázkou: „Co mi ubírá sílu?“ Kdo nebo co mi bere mou energii?“

Třetí karta je emoce Věrnost. ❤️

Tato emoce má velkou sílu a je spojená se srdeční čakrou. Je spojená s určitými přesvědčeními, osobní vírou a vztahy.

Karta radí. 👍

Kdokoliv nebo cokoliv vás vyvede z rovnováhy, tak se rychle dostanete do klidu tím, že si uvědomíte své priority a to, co je pro vás opravdu podstatné a důležité. Tak se dostanete do větší hloubky a zároveň většího nadhledu. Z tohoto místa se budete lépe rozhodovat a rozlišovat, co vám za to stojí a co ne.

A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden? 😍

Karty na tento týden ukazují emoce, které jsou zaměřené na vztahy. V začátku týdne může docházet k nějakým vyhroceným situacím a vyplavování silných pocitů, které byly potlačovány.
Emoce nenávist a ocenění je v první čakře, která souvisí taky s uzemněním. I když nějaká situace s vámi může zatřást a na chvíli oddělit od klidu, tak karta emoce ocenění ukazuje, jak se dostat znovu do přítomnosti, že oceníte sama sebe. Zaměřit pozornost od vnější reality na nitro.

Reakce jsou vždy podvědomě vyvolané nějakou prožitou vzpomínkou z minulosti. Pomůže uvědomění, že nemusíte opakovaně reagovat stále stejně, ale můžete změnit pohled a reakci emočního chování.

Karty radí, vypustit emoce, které jsou potlačovány, třeba tím, že si můžete s někým promluvit o tom, co vám vadí. Tím dojde k úlevě a znovu se tak můžete vrátit do svého vnitřního klidu a uvědomit si, co je pro vás to důležité a podstatné.

Zkuste to třeba s větou: „Všechno co potřebuji, dostávám ve správný čas.“
❤️Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
❤️Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
❤️Poděkováním a vděčností znásobujeme to dobré.
❤️Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.

Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.
A věřte, bude líp.
Všechno bude dobré.

Víte jaké otázky vedou k probuzení duše? Najdete tady: Když duše hladoví.

Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně a opatrujte se. 😍

S láskou Milena ❤️

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře