Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 26.10. – 1.11. 😍

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 26.10. – 1.11. 😍
První karta je Pochybnost.
První dny týdne budou energie vyplavovat emoce pochybností a nějakých obav. Je dobré tyto pocity nepotlačovat, ale uvědomit si je. Můžete si představit ten nejhorší možný scénář, pokud by se pochybnosti a obavy naplnily a co byste dělali.
A pak si představte ten nejlepší scénář, jak by to podle vás mělo vše dopadnout.
Tyto pozitivní představy a pozitivní scénář potom potvrďte slovy: “A tak se staň.“
Karta radí.👍
Emoce pochybností se vyplavují často, když přicházejí změny anebo se děje něco, co narušuje řád, v zajetých kolejích. Je to čas ke zhodnocení, jakým směrem jdete a jestli chcete pokračovat touto cestou anebo začít dělat změny směrem tam, kam vás to instinktivně táhne.
Podpořte se otázkou: „A co když to všechno dobře dopadne?“
Druhá karta je Ocenění.
Je čas pro ocenění sama sebe.
Věřím tomu, že každý z nás se tady narodil a má svůj životní úkol. Směr, který když objeví, tak jde život najednou mnohem snadněji a vše zapadá harmonicky do sebe.
Karta radí. 👍
Poznejte sama sebe.
Zadejte si 5 koučovacích otázek.
Zeptejte se svých blízkých, kteří vás dobře znají:
👍1. „Co si myslíš, v čem jsem dobrá?“
👍2. „Co mi opravdu jde?“
👍3. „Na co mám talent?“
👍4. „Umím něco zajímavého?“
👍5. „S čím bys za mnou přišla pro radu?“
Uvidíte, že dostanete odpovědi takové, které v sobě instinktivně cítíte. Tím podpoříte své sebevědomí a sebedůvěru.
Třetí karta je Optimismus.
Tato emoce je spojená s šestou čakrou, oblastí třetího oka a intuice. Je čas pro zvýšení vibrací na vyšší úroveň.
Je důležité “vidět“ svůj svět optimisticky, bez ohledu, co je aktuálně kolem vás. Není tolik důležité, abyste tomu rozuměli, ale důležité je to dělat a věřit, že to funguje. Nemusíte k tomu nutně chápat kvantovou fyziku. 😍
Karta radí: 👍
Situace kolem nás ukazuje, co je uvnitř nás. Tam venku to změníme změnou vibrací uvnitř sebe. My sami se rozhodujeme, jak se chceme cítit a my si můžeme vědomě zvolit své pocity. Dám vám osobní příklad.
Minulý týden v pátek ráno jsem dostala na messenger video, a já se na něho podívala až do konce. Silný projev emocí, zhodnocení situace, co se právě děje a hrůzná předpověď, co se bude dít dál, mě najednou na pár momentů stáhlo energeticky úplně dolů. Tak jsem musela zapracovat na emocích a představila jsem si situaci, jak by měla vypadat. A to tak živě, že během krátké doby jsem najednou zaslechla z rádia zprávu o tom zdravotnickém nešťastníkovi.
No a najednou jsem jásala a skákala radostí. Změna pocitů o tisíc procent. Víra, přesvědčení a emoce jsou vibracemi, které hýbou energiemi a vytvářejí na spirituální úrovni posuny a dochází ke změnám.
A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden?😍
Karty emocí Pochybnost, Ocenění a Optimismus nám sdělují, že v tomto týdnu přicházejí energie, které budou uzemňovat a lidé si budou velmi silně uvědomovat vše, co je spojené s financemi, udržováním peněz. Je čas dalšího energetického pročišťování.
Jsou to energie, které budou aktivovat první a šestou čakru. Energie země, jíst, pít, být v bezpečí, smysl pro vnímání objektivní reality.
Šestá čakra je duchovní spojení a duševní vývoj, víra a vědomí lidského života. To jsou vše věci, které se mohou právě v tomto týdnu aktivovat formou myšlenek a pocitů.
Zaměřte se na svůj osobní život a snažte se nenechat se stahovat okolní negací. Teď je důležité ladit a navyšovat osobní pozitivní vibrace.
.Vše je o našich vibracích a posunu vědomí směrem k vibracím Lásky, Míru a Osvícení.
Procházíme velmi silnými energetickými proudy transformace a dochází k aktivaci negativních energií. Tím dochází k pročišťování těchto energií a uvolňování prostoru pro energii vyšších vibrací.
Je nutné pamatovat na zákon přitažlivosti a znovu si připomínat, na co myslím, co cítím, jaké vibrace vytvářím ve svém vnitřním světě, tak se projevuje vnější realita.
„Vesmír nám vzkazuje, ukaž své dobré vibrace a já ti ukážu zázraky.“
Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
Poděkováním a vděčností znásobujeme to dobré.
Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.
❤️A afirmace na tento týden: „Měli bychom si být stále vědomi toho, že každá myšlenka je základem naší budoucnosti.“
Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.
Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně a opatrujte se. 😍❤️🥰🍀
Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře