Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 22.6. – 28.6. 😍

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 22.6. – 28.6. 😍

První karta je Očekávání.

Emoce očekávání je spojená s šestou čakrou, která souvisí s vírou. Zhmotňuje se to, co očekáváte a je důležité, jaké pocity s tím máte spojené. Myslete jen na dobré a každý pocit obavy zrušte a nerozvíjejte ve své mysli.

Karta radí. 👍

Jak odstranit obavy?
Představte si obavy jako myšlenkové bubliny. Když se jí dotknete, bublina praskne a zmizí.
Nebo si je představte jako věty, které jsou napsány na tabuli. Vezmete houbu a smažete je.
Čím častěji si to dokážete představovat, tím rychleji to mysl dokáže zpracovat.
Později už stačí zadat na dotěrné myšlenky příkaz: Zrušit! Smazat!
A mysl uposlechne váš příkaz.

Nic nemá žádný jiný význam než ten, který tomu sami přisoudíme.

Druhá karta je Přitažlivost.

Ten kdo si intuitivně zvolil kartu dvě, tak mu tato karta sděluje, že na co myslíme, co cítíme, to přitahujeme. V našem životě se manifestuje to, čemu dáváme svou pozornost. Čím se člověk v myšlení zabývá, to se mu v životě objeví.

Karta radí.👍

Dávejte si (nejen)v tomto týdnu velký pozor na to, jaké máte myšlenky a jak se cítíte. Pokud chcete, aby vám vyšly vaše plány a nebo se na něco připravujete, tak je potřeba hlídat negativní myšlenky. Uvědomit si je, odstraňovat pochybnosti a okamžitě je otáčet pozitivním směrem. Tím si urychlíte přitáhnutí svých cílů a přání.

Třetí karta je emoce Úžas.

Přijde nečekaně nějaká situace, událost nebo splnění nějakého přání, které vás velmi mile překvapí a budete z toho doslova v úžasu. Sami sebe se budete ptát, jak se to tak mohlo stát. Nemusí jít o nic velkého, ale i v malých věcech se ukrývají zázraky.

Karta radí.👍

Všímejte si tento týden, jak se rychle naplňují a zhmotňují vaše myšlenky. Na něco myslíte a ono se to ve velmi krátké době projeví. Z vnějšího pohledu se to může jevit jako náhoda, ale jak jistě víte, nic není náhoda a vnější svět je pouze projev vnitřního světa.

A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden?😍

Karty na tento týden ukazují, že k nám stále přicházejí krásné energie, které se budou zhmotňovat podle vašeho naladění a očekávání.
Pro všechny platí, jsou velmi příznivé energie na tento týden. Cokoliv máte v plánu, bude se dařit. Cokoliv intuitivně cítíte, jděte bez obav do toho. Jsou laskavé energie, které vám budou přát.
Karta Očekávání je spojená s šestou čakrou třetího oka a vírou. Tedy, čemu věříte a co očekáváte, tak k vám bude přicházet. Vizualizujte si to, co si přejete a prociťujte, že už to máte. Karta Přitažlivost a Úžas je ve spojení se srdeční čakrou. 

Je nutné pamatovat na zákon přitažlivosti a znovu si připomínat, na co myslím, co cítím, jaké vibrace vytvářím ve svém vnitřním světě, tak se projevuje vnější realita.
„Vesmír nám vzkazuje, ukaž své dobré vibrace a já ti ukážu zázraky.“

Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
Poděkováním a vděčností znásobujeme to dobré.
Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.

Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.
A věřte, bude líp.
Všechno bude dobré.
Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně a opatrujte se. 😍❤️🥰🍀

S láskou Milena ❤️
https://milenamachurova.cz/magicke-karty-emoci/

P.S. Tak já jsem v úžasu už teď. Když jsem tento výklad dopsala, tak jsem si ze zvědavosti zamíchala pro sebe a vytáhla tři karty na zítřejší den. Něco očekávám a ptala jsem se, jak to bude probíhat. Víte, co mi přišlo za karty? Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Ty karty jsou opravdu magické.

Přitažlivost, Očekávání a Úžas. No skvělé, co skvělé…už teď jsem v očekávání a věřím, že to zítra bude naprosto úžasné. 😍❤️🥰🍀

„I když se zdá, že se všechno jen rozpadá, ve skutečnosti přitom vše zapadá na to správné místo. Důvěřujte procesu, kterým procházíte.“
Neale Donald Walsch

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře