Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 21.9. – 27.9. 😍

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 21.9. – 27.9. 😍
První karta je Smutek.
Začátkem týdne se může uvolnit energie smutku, který souvisí s nějakou událostí z minulosti. Nechte tuto emoci vyplavit bez posuzování. Je to proces očištění. Nelitujte ničeho. Všechno je v pořádku a především všechno probíhá tak, jak má právě být.
Karta radí.👍
To co očekáváte, se naplní tak, jak tvoříte. To, co je tvořeno s radostí a s láskou, dopadne tak, jak si z celého srdce přejete. I emoce smutek je dar, bez kterého bychom si neuvědomili, jak úžasná emoce je radost.
Jednou jsme dole, jednou nahoře. Žijeme ve vlnách energií a to, co je nejdůležitější je naučit se pracovat s emocemi a sjíždět vlny tak, abychom si neublížili.
Druhá karta je Láska.
Kdo si intuitivně zvolil kartu dvě, tak snad ani není, co dodávat. V tomto týdnu budete velmi silně pociťovat lásku a pocity s tím spojené. Budete intenzivněji vnímat sama sebe a uvědomovat si, co ve svém životě chcete a přejete si, a co očekáváte v partnerském vztahu.
Den za dnem jakoby vaše vnímání osvítilo slunce a budou se vám věci vyjasňovat. Budete jasněji vnímat vaše priority, co ano a co už ne.
Láska je spojená s Pravdou. Tato karta vám ukazuje, kde máte hledat Pravdu. Ne to, co slyšíte a vidíte, ale hledejte tam, kde máte své srdce. Co vám sděluje vaše duše a vaše intuice. Nenechte se oklamat svými smysly. Pouze šestý smysl je radar na Pravdu. A taky vaše srdce, které vždy ví. Stačí jen naslouchat.
Karta radí. 👍
Zeptejte se sami sebe nahlas, co potřebujete vědět v souvislosti s láskou a nahlas si taky odpovězte. Láska je ve spojení se 4. čakrou srdeční. Ne rozum, ale vaše srdce vám bude napovídat.
Udržujte si stále optimismus a pozitivní myšlenky. Nenechávejte se rozhodit žádnou negativní myšlenkou. Ať už ve vaší hlavě nebo zprávami z okolí.
Třetí karta je emoce Radost.
Tato emoce je spojená se srdeční čakrou a Radost vzniká v první čakře a proniká přes druhou a třetí čakru směrem do srdeční čakry. Tam se usídlí a my si můžeme užívat nádherného pocitu potěšení. Radost může přijít nečekaně a může nás v tomto týdnu překvapit.
Můžeme si jí taky naplánovat…můžeme si ji vytvářet a různě s tímto pocitem experimentovat.
Najděte si i malé radosti v přítomných okamžicích. Zastavte se na chvilku a uvědomte si svůj život. Zasněte se, prožívejte, užívejte si, být jen tak.
Karta radí: 👍
Jestliže dlouhodobě člověk necítí radost a nemá vyhlídku do budoucna, na co by se těšil, mohou přijít myšlenky, které navádějí, že život postrádá smysl a mohou přijít deprese. Je nutné změnit myšlení a začít v životě věci dělat jinak, než byl člověk doposud zvyklý.
Je velmi dobré pro duševní zdraví, dělat si malé a velké plány do budoucna a najít si něco na co se můžete těšit, pro krátkodobé i dlouhodobé období.
A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden? 😍
Karty emocí Smutek, Láska a Radost nám sdělují, že v tomto týdnu k nám přicházejí energie, kdy bude něco starého končit a něco nového začínat. Jsou to dny nových začátků a nových příležitostí.
Karty se ptají:
❤️Smutek: Co máte spojeno se smutkem? Můžete tento pocit opustit?
❤️Láska: Kdo vás má rád? Koho máte rádi vy?
❤️Radost: Můžete vyjmenovat 5 věcí, z kterých máte právě teď radost?
Nezapomněli jste na radost, že žijete?
Zadívejte se pozorně na karty, v jakém pořadí leží, a nechte je na sebe intuitivně působit. Nalevo karta symbolizuje minulost, uprostřed je přítomnost a napravo je budoucnost. Zadejte si otázku, co potřebujete právě vědět.
Jaká myšlenka se vám v hlavě objevila? To jste dostali odpověď.
Je nutné pamatovat na zákon přitažlivosti a znovu si připomínat, na co myslím, co cítím, jaké vibrace vytvářím ve svém vnitřním světě, tak se projevuje vnější realita.
„Vesmír nám vzkazuje, ukaž své dobré vibrace a já ti ukážu zázraky.“
Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
Poděkováním a vděčností znásobujeme to dobré.
Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.
A jedna afirmace na tento týden: „Minulost je pryč. Žiju v současném okamžiku.“
Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.
Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně a opatrujte se. 😍❤️🥰🍀
S láskou Milena ❤️
Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře