Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 18.5. – 24.5. 😍

Je to neuvěřitelné, ale opět vyšla tak jako minulý týden, první karta emoce Důvěra. 🥰
Takže platí úplně stejně, jak začneme začátek týdne, tak se bude vyvíjet až do neděle.
Tato emoce je spojená s první čakrou… s tím, jak se díváme na svět, čemu věříme a o čem jsme přesvědčeni. Nakolik důvěřujeme sami sobě, svým pocitům a své intuici.

Karta radí.👍

Je nutné si uvědomit, že cokoliv se v našem životě děje a opakuje, tak příčinu najdeme v přesvědčeních, které vznikly v minulosti a ukotvily se v naší hlavě. Jestli jste spokojeni v oblasti zdraví, vztahů, peněz a práce, tak jste šťastný člověk, který si dokáže svůj osud řídit sám.

Jestli pozorujete, že se vám opakují stále stejné situace, v kterékoliv z těchto oblasti, je nad slunce jasné, že chybu je potřeba najít u sebe. Nikde jinde ji nenajdete. Pryč s přesvědčením, které vám škodí.
Pokud jste si vybrali tuto kartu, v souvislosti s určitou situací, tak vám vzkazuje, že v minulém týdnu jste měli důvěřovat, ale ne slepě. Jak se říká, důvěřuj, ale prověřuj. Důvěra spojená s naivitou a růžovými brýlemi“ se nemusí vyplatit.

Tento týden se věci naplní a vše dopadne tak, jak má. U vztahů se zhoupne miska vah tam, kde bude více emocí. Vztahy se budou naplňovat nebo ukončovat. Budete velmi silně cítit, že důvěra je pro vás prioritou číslo jedna.

Druhá karta je emoce Zamilovanost. ❤️

Tato emoce je spojená se srdeční čakrou, takže se bude jednat o silné pocity euforie, buďto přímo v dlouhodobých vztazích, kde se probudí nové vášně. V začínajících vztazích hvězdy přejí a karty emocí vzkazují, jděte do toho a užijte si to.

Karta radí. 👍

Jestli jste si vybrali tuto kartu, tak vám vzkazuje, že štěstí stojí při vás a pokud se pro někoho rozhodujete, běžte bez obav do toho. Máte pro to příhodný čas, tak ho využijte naplno.

Třetí karta je emoce Laskavost. 😍

Tato emoce má velkou sílu a je spojená se srdeční čakrou. Tento týdnu se budete cítit dobře, obzvlášť koncem týdne. Budete vnímat vlny laskavých energií, které k nám v tomto týdnu přicházejí.

Karta radí. 👍

Můžete taky pociťovat určitou úlevu a jak vás opouští nějaké negativní emoce, které způsobovaly napětí v těle. Cokoliv bude probíhat, tak nepotlačujte tento proces a nechte vše vyplavit. Důvěřujte tomu, dochází k očištění.

A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden? 😍

Karty na tento týden ukazují, že k nám přicházejí krásné energie, které budou vzbuzovat v lidech velmi příjemné pocity. Emoce důvěry, zamilovanosti a laskavosti budou velmi ovlivňovat naše vztahy. Některé vztahy se budou ještě více upevňovat. Bohužel některé, tam kde je ztracená důvěra se budou definitivně rozpadat. Karty radí, pusťte s láskou to, co už není pro vás. Dozrál čas a vy to víte.

A budou vznikat nové vztahy plné lásky, zamilovanosti, kde bude oboustranně prioritou silný pocit důvěry.
Pro nově zamilované to budou pocity s hlavou v oblacích, ale zároveň nohami na zemi, bez divokých iluzí, ale za to s nádhernými pocity v srdci.

Pro všechny platí, jsou velmi příznivé energie na tento týden. Cokoliv máte v plánu, bude se dařit. Cokoliv intuitivně cítíte, jděte bez obav do toho. Jsou laskavé energie, které vám budou přát.

❤️Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
❤️Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
❤️Poděkováním a vděčností znásobujeme to dobré.
❤️Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.

Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.
A věřte, bude líp.
Všechno bude dobré.

Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně a opatrujte se. 😍

S láskou Milena ❤️

P.S. Máte potíže ve vztazích a potřebujete ujasnit a podpořit vaše rozhodnutí?

Potřebujete nakopnout a nasměrovat tak, že se zbavíte nepříjemných obav?

nakoukněte zde: Výklad z karet emocí

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře