Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 12.10. – 18.10. 😍

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 12.10. – 18.10. 😍
První karta je Zoufalství.
Začátkem týdne bude probíhat uvolňování energie zoufalství. Nechte tuto emoci vyplavit. Je to proces očišťování. Tato emoce je spojená s čtvrtou čakrou srdeční. Je to posun energie z minulého týdne, z třetí čakry do čtvrté, vibračně směrem nahoru. Nepříjemné pocity jsou tady pro vaše uvědomění, že se něco děje, na co se potřebujete zaměřit.
Karta radí.👍
Emoce zoufalství se můžou vyplavovat díky aktuálním situacím, které kolem nás probíhají, ale je tak možné si díky tomu srovnávat svoje priority, co je pro vás důležité. Jak se říká, hledejte a naleznete. Zoufalství hledá rovnováhu.
Druhá karta je Laskavost.
Ten, kdo si intuitivně zvolil kartu dvě, tak mu tato karta sděluje, že je důležité si stále uvědomovat: „Na co myslím, to přitahuji.“ Laskavost je ve spojení se srdeční čakrou. Co cítíte ve svém srdci?
Karta radí. 👍
Neustále se ladit na dobré pocity. Zaměřovat se na sebe sama a být k sobě laskavá. Když nebudete v pohodě vy, bude se to odrážet ve vašem okolí.
Tato karta vyšla jako druhá a má tedy souvislost s přítomností, tedy stavem tady a teď. Budoucnost tvoříme v přítomnosti. Proto si neděláme žádné starosti s tím, co bude a užíváme si to, co je teď.
Pokud si cokoliv plánujete, tak jen s pozitivními myšlenkami, bez pochybností a obav. Snažte se co nejlépe využít aktuální situaci k tomu, pracovat s emocemi, abyste se cítili příjemně a radostně.
Jestliže se cítíte nejistě a vidíte aktuální situaci s pochybnostmi, jaká bude budoucnost, tak vás tato karta nabádá, změnit myšlenky optimistickým směrem.
Je to neustálá práce s myšlenkami a uvědomování si, na co právě myslíte. Když změníte směr myšlení, dokážete sami sebe zklidnit.
To jak se cítíte, je výsledek toho, na co myslíte.
Třetí karta je Přátelství.
Tato emoce je spojená s šestou čakrou, třetím okem a vírou. Ten kdo si intuitivně zvolil kartu tři, tak mu tato karta sděluje, že je důležité mít kolem sebe lidi, s kterými se cítíme dobře a s kterými jsme v přátelském vztahu. Tato karta radí dát na svůj pocit a na to, čemu věříte, co se týká lidí kolem vás.
Tento týden si budete opět více uvědomovat, koho chcete mít ve své blízkosti a s kým už se nebudete chtít tolik stýkat.
Pokud se tento týden máte rozhodovat, ať už v jakékoliv oblasti, rozhodnete se správně a ve svůj prospěch. Tato emoce je spojená s 6. čakrou a to je víra. Jak se říká, jaké si to uděláš, takové to máš.
Karta radí.👍
Budete víc a více vnímavější k pravdě a lži. Dokážete rychleji rozpoznat, kdo lže, manipuluje a komu můžete důvěřovat.
A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden? 😍
Karty emocí Zoufalství, Laskavost a Přátelství nám sdělují, že v tomto týdnu přicházejí silné energie, kdy se můžou znovu otevírat staré záležitosti, před kterými neuniknete a budete s nimi konfrontováni.
Ikdyž se díky tomu můžete na krátký čas cítit nepříjemně, jedná se jen o vyplavení a očištění starých uložených energií.
Platí to i na aktuální situaci.
Přichází energie, které budou aktivovat: Co cítím? Čemu věřím?
Zaměřte se na svůj osobní život a snažte se nenechat se stahovat okolní negací. Teď je důležité ladit a navyšovat osobní pozitivní vibrace.
Záleží, jak se právě cítíte.
To znamená, například, jestli jste vibračně úplně dole, v apatii, depresi, tak vám nepomůžou pozitivní „kecičky“, ale je potřeba navýšit energii hněvu. Ten vás nakopne a dodá sílu.
Stejně jako mají emoční karty stupnici emocí, tak je i světově známá stupnice vědomí od Davida Hawkinse. Je to vnitřní energetická a duchovní práce neboli vibrační posun.
Vše je o našich vibracích a posunu vědomí směrem k vibracím Lásky, Míru a Osvícení.
Je nutné pamatovat na zákon přitažlivosti a znovu si připomínat, na co myslím, co cítím, jaké vibrace vytvářím ve svém vnitřním světě, tak se projevuje vnější realita.
„Vesmír nám vzkazuje, ukaž své dobré vibrace a já ti ukážu zázraky.“
Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
Poděkováním a vděčností znásobujeme to dobré.
Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.
A afirmace na tento týden: „Přítomnost jsem stvořil/a svými dřívějšími myšlenkami. Teď si svými myšlenkami vytvářím svou budoucnost.“
Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.
Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně a opatrujte se. 😍❤️🥰🍀
Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře