TAJEMSTVÍ EMOČNÍ SVOBODY

Ops4pd9we3TMKV7f6hiSS8jS78cr7lChAp7hn_3Ide3URd2QwzEybaYV6B-yofSrjy0AN_k

Stane se vám, že si někdy řeknete např: jsem tlustá, jsem škaredá, mám smůlu, nic se mi nedaří, ona se má, má větší štěstí, já to nedokážu…atd?
Není zásadní, jaký problém člověk řeší, ale jak ho prožívá a jak se cítí. Základem emoční inteligence je znát své dobré i slabé stránky. Když si uvědomujeme nedostatky, je jednodušší pracovat na jejich odstranění.
Náš mozek je mnohem víc orientovaný na negativní než na ty pozitivní věci. Je to proto, aychom přežili. Pozitivní věci mozek ignoruje. Proto ani falešné přesvědčovací pozitivní myšlení nemůže fungovat.
Když vidím v zrcadle, že jsem tlustá, ale říkám si, že jsem krásná a hubená, mozek říká, že je to nesmysl a já ve své mysli akorát zpevňuji to negativní. Místo toho je nutné říct, že jsem tlustá a co s tím udělám.
Důležité je sebevědomí nebo spíše lépe sebeuvědomění. Každý z nás má možnost, aby svůj život změnil,pokud se mu na něm něco nelíbí. A právě to, jak se cítíme, je podstatné, k odhodlání ke změně. Nepotlačovat pocity, dokázat je projevovat a zpracovat tak aby dobře sloužily a ne jak se stává, že jsou lidé otroky emocí a svého podvědomí.
Když se totiž střetne vědomí s podvědomím, podvědomí vždy vyhrává. Proto se například stále spousta lidí točí v kruhu diet a skutek utek.
Je potřebné ovládnout řeč našeho podvědomí. Pak se dělají změny rychle a trvale.

A víte co je tajemstvím emoční svobody?
Zbavit se různých strachů a nechtěných myšlenek. Stát se pánem své mysli a vzít plnou zodpovědnost jak se cítíš.

Pokud vás téma emocí zajímá, máte silnou empatii a vnímáte energie v sobě i kolem sebe a je toho někdy na vás hodně, nabízím vám zdarma k přečtení ebook, který jsem pro vás napsala s názvem Restart emocí.

A ještě něco k větě: Pozitivní věci mozek ignoruje.
Zaujala mě totiž jedna věc. Před pár dny jsem napsala na FB Zázraky se dějí  krátký článek s názvem : Znáte metodu Tak to pusť? Shlédlo to skoro 6000 lidí, ale překvapilo mě, že tam byla pouze jedna reakce. Tak si říkám, jak to? Zeptala jsem se kamaráda, co si o tom myslí, když příspěvek přečetl a on mi na to odpověděl: To je pro lidi scifi, oni tomu nevěří, že to může být pravda. A já na to, ale vždyť to je pravda, mám takových zkušeností spoustu.

Tak si říkám, že je o tom potřeba více mluvit.
Jdu psát o další metodě, kterou jsem si sama pojmenovala.

Znáte metodu A DOST!?
Neznáte? Tak brzy na vašich příjímačích…

S Vědomou i Podvědomou Láskou Milena

 

Láska

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře