Říkejte životu ANO!

Buddha hojnosti a radosti.

Mám na stole sošku Buddhy, kterého vidíte na obrázku a je to můj tichý společník a rádce. Přestože nemluví, je velmi zábavný. Jeho výraz šibalského úsměvu a přimhouřených očí mi pokaždé vykouzlí pobavený úsměv, kdykoliv se na něj podívám. A teď pozor!

Buddha vám odpoví na jakoukoliv otázku. Má to jedno ale.

Abyste se s odpovědí cítila dobře, musíte umět pokládat ty správné otázky. A v tom vám tento Buddha krásně pomůže.

Díky solárnímu panelu a tedy světlu, pohybuje rukou, v které drží vějíř. Tím připomíná, že energie je neustále v pohybu.

Pohyb je život.

Zároveň i jeho hlava se pohybuje dopředu a dozadu. Na každou otázku, kterou mu zadáte, pokývne na souhlas.

Pokud se vám odpověď nelíbí, máte úžasnou možnost najít takovou otázku, která vám pomůže k odpovědi, s kterou budete nadmíru spokojená.

Představte si, že přijdete domů a hned u dveří se do vás agresivně pustila vaše kočka, protože jste ji omylem šlápla na ocas… děti  neposlouchají a ignorují to, co jste jim právě řekla… co naplat, když mají sluchátka na uších…manžel na vaše otázky jen něco zabručí… na souhlas to nevypadá ani náhodou. Tlak emocí stoupá a často to bouchne.

……………………………………………

Ale…jiný den…

Nic z toho vás nerozhodí. Jdete se svými emocemi za svým Buddhou, který vás vždy vyslyší, povzbudí a potěší.

Stačí před ním jen na něco pomyslet, ani to nemusíte vyslovit nahlas. Například myšlenka: jsou to neskuteční ignoranti. Uvidíte, jak se vám rozlije blahý pocit, když je někdo ve vaší blízkosti, kdo s vámi naprosto souhlasí a navíc potvrdí, že máte pravdu.

Ať už je u vás doma plno, ale nikdo vám pořádně nenaslouchá a nebo jste doma úplně sama, tak jako tak, pořiďte si Buddhu a povídejte si s ním. Připadá vám to bláznivé?

Připadá vám bláznivé, čistit si každý den zuby?

Stejně tak součástí každodenní hygieny je psychohygiena. Dovolte sobě a svým dětem cítit a vyjádřit emoce. Je to součást psychohygieny. Udržujeme v čistotě nejen své tělo zvenku, ale i v nitru.

Uvolněte emoční uragán. Dovolte slzám, ať se odplaví. Nechte slova, ať se projeví. Dejte volnost emocím. Nepotlačujte proud a nechte emoce proudit. Emoce jsou energie v pohybu.

Většina lidí si nedokáže poradit s pocity uvnitř sebe. Tak dlouho potlačují tyto energie, až dojde k přetlaku a k nečekaným výbuchům, které nadělají velkou spoušť a velké bolesti.

Málokdo si dokáže sednout před zrcadlo a mluvit se sebou, se svým vyšším Já. Přijde jim to divné nebo dokonce bláznivé a nedokážou se vůbec na sebe dívat, natož tak, si se sebou povídat.

Proto chodí lidé k psychologům, protože si sami nedokážou pokládat ty správné otázky.

Je doba, která ničí psychiku jak dospělým, tak dospívajím a dětem.

Pořiďte si Buddhu a ušetříte za psychologa, protože si ho pořídíte rovnou domů.

Nikdo vás doma neposlouchá? Nikdo s vámi nesouhlasí? Neskutečně vás to vytáčí?

Buddha s vámi bude ve všem souhlasit.

Jen zadávejte správné otázky.

Například na sebedůvěru:

„Jsem krásná?“

„Jsem jedinečná?“

„Jsem Bohyně?“

Jen pozor na otázky typu:

„No, nejsem já blbá?“

Jak říkám, komunikace s Buddhou vám pomůže změnit jak myšlenky, tak následně i emoce.

Už jen pohled na souhlasné pokyvování hlavou, působí na podvědomí a reaguje na vaše myšlenky. Otáčí proud myšlenek pozitivním směrem a tím zároveň ovlivňuje i to, jak se cítíte. Nechte na sebe působit Buddhu a jeho klid, nadhled a optimismus. 🙂

……………………………………………………

Stejně tak se dá pracovat s podvědomím, s Magickými kartami. Už když je vezmete do ruky a začnete míchat, otiskujete svou energii a vytáhnete přesně takové karty, které odpovídají vašemu emočnímu rozpoložení. Odpoví vám, na jakoukoliv vaši otázku formou emoce. Je to taky takové ANO.

Všechno je v naší mysli, v našem podvědomí. Tam najdeme všechny odpovědi.

A je skvělé mít tyto úžasné pomocníky při ruce, kteří pomáhají při spojení s našim vyšším Já a s naší duší.

Máte jedinečnou možnost a  výhodnou nabídku:

Buddha Hojnosti a Radosti a Magické karty emocí, dohromady za 860 Kč, k tomu zdarma 2 Magické náramky.

Barvu náramku si můžete vybrat zde: MAGICKÉ NÁRAMKY

O Magických kartách emocí najdete vše zde: MAGICKÉ KARTY EMOCÍ

 

Samostatně Buddha, dodání v krásné dárkové krabici s mašlí,  za 290 Kč a zdarma 1 Magický náramek.

Barvu náramku si můžete vybrat zde: MAGICKÉ NÁRAMKY

 

Stačí napsat na email, o co máte zájem a já vám obratem odpovím.

Stejně tak, pokud toužíte po tom, promluvit si osobně, telefonicky a chcete probrat věci, s kterými potřebujete pomoci. Například partnerský vztah a stav vaší duše a vašich pocitů, napište mi. S radostí vám pomohu. Vše o výkladu karet emocí najdete zde:

VÝKLAD KARET

Email: milenamachurova@seznam.cz

Mobil: 733 791 289

Mějte se krásně.

S Láskou Milena

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře