HO´OPONOPONO – ANTIVIRUS PRO VAŠI DUŠI

57fdc6ad8788017b615e3951d383afaf

Ho´oponopono je zázračná metoda „čištění“ našeho nitra. Je to určitý krok k probuzení, dostat se do nulového stavu. Metoda zahrnuje čištění sebe sama od všech negativ, aby člověk mohl vidět změny v ostatních.

Předmětem čištění může být pouze to, co cítíme sami v sobě.

Je to zvláštní, ale když se postaráte o své vlastní problémy, zmizí i u jiných lidí.

Ho´oponopono je universální recept na každý problém, na který si jenom vzpomenete.

Je to princip léčení sama sebe.

Jestliže chcete, aby se měl dobře někdo jiný, musíte se mít dobře nejprve vy.

Vše spočívá v tom, že láskou odsunete problémy pryč. Děláte to tak, že neustále opakujete „miluji tě“ a ještě několik dalších prohlášení.

Čtyři věty v kterých se skrývá kouzelná moc.

Před pár lety jsem objevila knihu  Svět bez hranic od Joe Vitale, kde je skvělým způsobem metoda vysvětlena. Už po přečtení pár řádků jsem věděla, že jsem „doma.“  Ho´oponopono je způsob života. Je o práci na sobě, je to tak u každé metody, u každého učení. Jen prací na sobě, ne na jiných. A práce na sobě je ta nejtěžší práce, která je. To co je zde nejdůležitější, je pochopit, co to je 100% zodpovědnost. Uvědomit si, co je zodpovědnost je velmi obtížné. Znamená to vědomě čistit, vědomě žít, vědomě jíst a pít (hlavně co), starat se o sebe, jak nejlépe umím.

A co je nejdůležitější? Vědomě sledovat své myšlenky. Myšlenky, ty nám utvářejí život, na co myslím, to se v mém životě děje.

Problémy nejsou lidé, místa ani situace. Ale to,  co si o nich myslíme.

Zákonem přitažlivosti si na základě vašich myšlenek přitahujete do života vše co se ve vašem životě děje.  Problém je, když se dějí věci, které se vám nelíbí. Jak to změnit? Ho´oponopono  je technika odstraňování. A právě s pomocí této techniky si řešíte věci, které se dějí, přestože o ně nestojíte.

Jak funguje Ho´oponopono?

Každé slůvko- miluji tě ( říkáte to sobě!) čistí. Je to tak nastaveno, Božství si to tak nastavilo, vždy vám odcházejí jedna nebo 100 vzpomínek z podvědomí, nikdo neví…ale odchází.

Čistí jen podvědomí a rozhoduje Božství co přemění v čistou energii a pošle zpět nebo vám ještě vzpomínku ponechá. Proč?  Protože jsme se ještě nepoučili a až pochopíme a prožijeme, až potom…až převezmeme za své jednání zodpovědnost, pak ji už není potřeba.

Mým cílem je zažívat klid a mír v sobě, ve svém nitru, za každé situace. Toto všechno má jediný cíl – náš vnitřní mír. Je to jenom o nás. Jiných lidí se to týká jenom z toho hlediska, jak moc nás dokážou vytočit. Naše nejbližší a nejdůvěrnější vztahy jsou nejtěžší na čištění. Jsou to naše největší zrcadla. To co se mi nelíbí, je jen ve mně, a když to chci změnit, musím změnit sebe, své myšlení a čistit. A v případě, že nám někdo šlápne na kuří oko, nezbývá nic jiného než čistit, čistit, čistit.

Je třeba se to naučit a vše nějakou chvíli trvá. Kdo metodu praktikuje nějaký rok, ten už ví o čem hovořím.

S tím přichází stav zamilovanosti do sebe. Ano, začnete se milovat takoví, jací jste. Přestanete kritizovat sebe i druhé, přestanete nadávat dětem, rodičům, přátelům, sousedům, nadřízeným, politikům… přestanete cokoliv posuzovat.  Proč?  Protože si uvědomíte, že venku nikdo není. Vše je ve vašem nitru a vše, co vidíte,  je jen projekce vašeho nitra ven.

Každý z nás hraje roli, tu, kterou si vybral.  Geniální  W.Shakespeare napsal:   „Svět je velké jeviště a my jsme herci.“ Pokud tuto pravdu přijmete, budete osvobozeni od jiných názorů.

Náš myšlenkový systém je semeništěm problémů.  Ho´oponopono čistí vaše nitro. Stačí opakovat čtyři věty. Nemusíte tomu rozumět jak ten proces probíhá a co se děje. Když zmáčknete na klávesnice delete, taky tomu nemusíte rozumět a je to smazáno.

Jsou to věty       „Miluji tě“

                                 „Omlouvám se“

                                 „Prosím, odpusť mi“

                                 „Děkuji ti“

Slova „Miluji tě“ rozproudí zablokovanou energii. Znovu se napojíte na Božství. Vzhledem k tomu, že nulový stav je naprosto čistá láska a je to svět bez hranic, začínáte se dostávat do tohoto stavu tím, že vyjadřujete lásku. V srdci chcete cítit lásku. To chtějí všichni. Když si v duchu říkáte „miluji tě“, čistíte se a vyzařujete energii, kterou ostatní cítí.

„Omlouvám se“  a  „Prosím odpusť mi“ říkáte, abyste uznali, že se něco-aniž byste věděli co-dostalo do vašeho těla nebo mysli. Nemáte ponětí, jak se to tam dostalo a ani to nemusíte vědět. Například, pokud máte nadváhu, prostě jste chytili program, který vám ji způsobuje. Tím, že říkáte „Omlouvám se“, říkáte Božství, že vnitřně odpouštíte komukoliv a čemukoli za to, kdo nebo co vám to přineslo. Nežádáte Božství, aby vám odpustilo, žádáte Božství, aby vám pomohlo odpustit sobě samým.

Slovem „Děkuji ti“ vyjadřujete vděčnost. Vyjadřujete víru, že problém bude vyřešen pro nejvyšší dobro všech zúčastněných.

Co bude dál, závisí na Božství. Můžete cítit inspiraci k nějaké činnosti. Ať už je to cokoliv, udělejte ji. Pokud si nejste jisti, zdali byste onu činnost měli vykonat, použijte stejnou metodu léčení na vaši nejistotu. Když se očistíte, budete vědět co máte dělat.

Každý jsme na jiném schůdku duchovního vývoje, takže dělejte to, čemu věříte, co vás naplňuje a co vám v životě přináší harmonii, klid a uspokojení ve všech oblastech života. Ho´oponopono je způsob života. Je to učení o lásce k sobě a tím pádem ke všemu ostatnímu.

Stále jste skeptičtí?

Podívejte se na to takhle: I kdyby se vám celý tento způsob jevil jako naprosto šílený, co zlého se může stát, když si např. při telefonování, psaní emailů, přednášení a jiných denních činnostech, budete v duchu opakovat „miluji tě“?

Kdyby nic jiného, budete se cítit lépe.

Zkuste to a uvidíte.

Mimochodem  „miluji vás“.  🙂

 

Láska

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře