Bůh, děti, zahrada a zákon přitažlivosti.

Vesmír nefunguje na principu „ukaž a já ti uvěřím.“
Ale na „uvěř a já ti ukážu.“ Wayne Dyer

Představte si, že pošlete děti na zahradu, ať si tam hrají. Budete jim mluvit do toho, jak si mají hrát? Přece vás nenapadne, bránit jim ve vynalézavosti a tvořivosti. Nebudete jim diktovat, jak mají strávit čas určený na hraní.

Jednoduše svým dětem řeknete: „Běžte a hrajte si! Bavte se! Ale buďte na sebe opatrní. Dávejte pozor, abyste si neublížily. A kdybyste mě potřebovaly, budu celou dobu tady!

A přesně tohle říká Bůh nám.

Protože největší radostí života je svoboda v tom, co dělat, co mít a čím být. Je to náš největší poklad a nejúžasnější dar, který nám Bůh mohl dát. Ten dar se jmenuje svobodná vůle.
Máme dar tvořit a přitahovat si do života vše, podle zákonu přitažlivosti. Je to moc, magnet na energii, kterou nám Bůh daroval. Moc vytvářet svou vlastní realitu s energií pocitů, které jsou řečí duše.

Ego: jakmile vše zapadne na to správné místo, pocítím klid.“
Duše: Najdi svůj klid a pak vše zapadne na správné místo.“
Marianne Williamson

Základem je naučit se poznávat sama sebe a své emoce.
Emoce jsou dar, abychom poznali, že jdeme po cestě, která je pro nás a na které se cítíme dobře.

A ať už věříte nebo nevěříte, v životě člověka bývají krizové situace a okamžiky, kdy se člověk může domnívat, že ho Bůh opustil. A na to existuje jeden krásný dialog zemřelého, který se ohlíží za svým životem:

Zemřelý: „Vidím, Bože, dvoje stopy, jak jsi šel životem stále se mnou, ale dívám se, že v těch nejtěžších okamžicích jsi mě opustil, jsou tam pouze moje stopy. Proč jsi mě v tom nechal, Bože?“
Bůh: „I nenechal, synu (dcero) to jsou moje stopy, kdy jsem tě přes tyto zlé časy nesl na svých bedrech.“

Na okamžiky, kdy vás mohou dostihnout pochybnosti a nejistota si můžete najít zpátky svou důvěru – s mantrou:
„Bůh ví, co je pro mě nejlepší, a vede mě k tomu.“ 🙏

A pak naslouchejte svým pocitům a své intuici, co vám sděluje.

Mějte se krásně.😍❤️🥰

Jak vznikají zázraky?
Přestat hodnotit, lidi, věci, situace, jak by měli vypadat, ale ponořit se do vděčnosti… a koupat se v ní každý den.

S láskou Milena ❤️
https://milenamachurova.cz/magicke-karty-emoci/

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře